Filmas un dīvāns

Gandrīz ikvienam patīk reizi pa reizei noskatīties kādu labu filmu vai seriālu mājās – pie televizora, klusumā un mierā, romantiskā divvientulībā vai labā draugu kompānijā. Tās var būt pat vairākas stundas, ko pavadām pie televizora, tāpēc komforts šajā laikā ir ļoti svarīgs.

Visā pasaulē izplatītākā mēbele, ko novieto pretī televizoram, ir dīvāns, jo tajā var vairāki cilvēki ērti skatīties izvēlēto filmu vai pārraidi. Dīvānam mājās ir svarīga funkcija. Un it īpaši tam dīvānam, kurš ir novietots pie televizora. Tā izvēlē vajadzētu izvirzīt visaugstākos kritērijus gan ērtuma, gan funkcionalitātes ziņā.

Izturība, viegli kopjams materiāls, plašums un ērtums – tie ir kritēriji, ko mēs ņēmām vērā, kad pirkām dīvānu savai viesistabai, kurā atrodas arī televizors. Pirkumu veicām neilgi pēc kāzām, kad mūsu rīcībā bija dāvanu karte, kuru viesi bija uzdāvinājuši.

Dažas dāvanu kartes bija interjera un mēbeļu veikalos, tāpēc nolēmām tās iztērēt, lai iegādātos tiešām kvalitatīvu dīvānu viesistabai, ko vēl tikai iekārtojām, jo jaunajā mājā ievācāmies tikai pirms diviem mēnešiem.

Tā kā esam lieli filmu fani un pie mums arī bieži viesojas draugi, tad gribējām viesistabā plašu, ērtu un viegli kopjamu dīvānu, kas ļautu draudzīgai kompānijai pavadīt lieliskus filmu vakarus.

Tā nu devāmies uz vairākiem interjera un mēbeļu veikaliem, lai atrastu savu ideālo dīvānu, kas televizora skatīšanos padarītu tiešām komfortablu. Meklējumi nebija pārāk ilgi, jo zinājām, ko vēlamies. Bija skaidra krāsu gamma un materiāls.

Gribējām ar gludu un viegli kopjamu virsmu, jo mums mājās ir kaķis. Tāpēc auduma virsma nav pateicīga, tai labi pielīp dzīvnieku spalvas. Tāpēc vajadzēja ādas vai kāda mākslīgā materiāla dīvāna pārklājumu.

Un tādu arī atradām – plašu un neticami ērtu ādas dīvānu smilšu krāsā. Tas ideāli iederējās mūsu viesistabā tieši iepretim televizoram. Komplektā bija arī ērti krēsliņi, ko izmantot kā kāju atbalstus, vai arī uz tiem ērti var sēdēt bērni.

Dīvāns gan nebija lēts, bet varēja redzēt, ka tas ir tiešām kvalitatīvs. Rāmis bija no masīva koka, visas šuves nostrādātas ļoti kvalitatīvi. Pārdevējs teica, ka pie atbilstošas kopšanas tas kalpos daudzus gadu desmitus un vēl paliks mantojumā bērniem.

Iegādājāmies un ievietojām dīvānu tam paredzētajā vietā. Un jau pirmajā vakarā izmantojām iespēju, lai ērti noskatītos video nomā kādu jaunāko komēdiju.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *