Kino kredītā

Supermens filmaVēlies aiziet uz kino? Varbūt Tev līdzi nāks draudzene un vēlies arī viņai izmaksāt biļeti uz kino? Tas maksā naudu! Ja nav naudas, tad uz kino var doties paņemot kredītu. Vai tas ir labs risinājums? Apskatīsim to šajā rakstā, jo ir svarīgi zināt, cik labi ir ņemt kredītu, lai ietu uz kino vienam vai ar draugiem.

Kredīts nav tikai no aizdevējiem vai bankām. Katram mums ir draugi un radinieki, kas var palīdzēt ar naudu. Tas būs bez procentiem. Arī kredīti ir bez procentiem, ja tiek ņemts pirmais ātrais kredīts bez procentu maksas. Aizņemoties naudu no radiem vai draugiem mēs uzņemamies krietni mazāku risku savām finansēm, jo neriskējam nonākt parādu piedzinēju redzes lokā, taču arī šeit ir zināmi riski. Nevienam nepatīk aizdot naudu atkal un atkal, īpaši ja aizņemšanās mērķis nav īpaši nozīmīgs un var rasties saspīlētas attiecības ar apkārtējiem cilvēkiem, ja izveidosiet ieradumu no tiem aizņemties.

Kino apmeklējums var šķist kā kas ļoti nozīmīgs noteiktajā mirklī, bet ir jāsaprot ka tas ir tikai kino. Tā nav pārtika bez kā iztikt mēs nevaram. Ja mums nav naudas, lai nopirktu kino biļeti, iespējams, prātīgāk būtu palikt mājās un noskatīties kādu filmu pa TV vai internetā tā vietā, lai aizņemtos. Protams, mēs varam rīkoties kā vēlamies un dažādi apstākļi var ļoti krasi ietekmēt šo lēmumu, bet kopumā, kino apmeklējums nav tas iemesls, lai aizņemtos naudu. Jāņem arī vērā tas, ka tikai ar biļeti vien nepietiks, ja iesim, vēlēsimies iegādāties arī kādu našķi un dzērienu, līdz ar to, mums vajadzēs vēl nedaudz vairāk naudas.

Iet uz kino mēs paspēsim vienmēr, tas nav kas ļoti ekskluzīvs ko var atļauties tikai turīgākie no mums. Laiku pa laikam doties uz kino ir pat ļoti labi, bet aizņemties gan nebūtu prātīgi, ja pašu finanses to īsi neatļauj, vismaz ne konkrētajā brīdī. Arī aizņemoties no kāda drauga, var būt neveikli paskaidrot ka aizņemamies, lai dotos uz kino. Ikviens kuram jūs lūgsiet naudu aizdot, var pieņemt uzskatu ka neprotat apieties ar naudu, ja aizņematies nevis kam svarīgam, bet kino apmeklējumam. Esiet apdomīgi un neļaujieties mirkļa iespaidiem, kas var likt pieļaut pilnīgi nevajadzīgas kļūdas.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *