Neona dēmons

Šī filma lēnām piesaista auditorijas uzmanību.

Neona dēmona zvaigzne Ella Faninga ir jauna sieviete, kas vēlas kļūt par modeli, bet kļūst par bīstamas apmātas sieviešu grupas mērķi, kuras neapstāsies ne pie kā, lai iegūtu to, kas viņai pieder.

Filmā piedalījušies arī tādi aktieri kā Kianu Rīvss, AbijaLī un Kristīna Hendriksa, kas ilgi sadarbojusies ar filmas režisoru Nikolasu Refnu.

Daudzas lietas par šo filmu joprojām tiek turētas noslēpumā, bet daudzi skatītāji noteikti jau ir ieinteresēti tikai, paskatoties uz aktieriem, kas piedalās filmā.

Interesants fakts attiecībā uz šiem personāžiem ir saistīts ar grāfieni Elizabeti Batoriju De Eksedu, kura tika uzskatīta par vienu no algotajām sieviešu slepkavām vēsturē ar lielāko upuru skaitu un ir viena no galvenajiem filmas iedvesmas avotiem. Ja filmas iedvesmas avots sniedz kādu pavedienu par to, kas režisoram Nikolasam Refnam ir padomā, skatītāji var sagaidīt diezgan aizraujošu un unikālu sniegumu.

Pēc aizraujošās kinematogrāfijas un tumšā konceptuālā Refna pagātnes darba (tikai Dievs piedod, Brauciens), šī filma noteikti atnesīs jaunas vēsmas, pārejot no slikto puišu attēlojuma uz filmu, kurā dominē sievietes. Ļoti pozitīvs solis filmas žanrā, kurā galvenokārt dominē vīriešu personāži.

Lai gan Kianu Rīvss ir viens no otrā plāna aktieriem, viena no aktrisēm, kam skatītājiem noteikti būtu jāpievērš uzmanība, ir Kristīna Hendriksa. Hendriksa ir vairāk nekā pierādījusi savu aktiermeistarību, attēlojot DžoanuHarrisuEmmy godalgotā televīzijas drāmā Trakie vīrieši(MadMen)un turpina celt latiņu, piedaloties dažādās filmās, no nelielās lomas vienā no Refna labākajiem darbiem, Braucienā līdz lomai Tumšajās vietās.

Pāreja no televīzijas seriāliem uz filmām ir bīstama, un nedaudzi aktieri prasmīgi spēj nezaudēt savu identitāti šajā pārejas ceļā, bet nav šaubu par to, ka Kristīnai Hendriksai ir viss nepieciešamais, lai piesaistītu auditorijas uzmanību un veiksmīgi veiktu šo pāreju.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *