Kino kredītā

Vēlies aiziet uz kino? Varbūt Tev līdzi nāks draudzene un vēlies arī viņai izmaksāt biļeti uz kino? Tas maksā naudu! Ja nav naudas, tad uz kino var doties paņemot kredītu. Vai tas ir labs risinājums? Apskatīsim to šajā rakstā, jo ir svarīgi zināt, cik labi ir ņemt kredītu, lai ietu uz kino vienam vai ar draugiem. Kredīts nav tikai no aizdevējiem vai bankām. Katram mums ir draugi un radinieki, kas var palīdzēt ar naudu. Tas būs bez procentiem. Arī kredīti ir bez procentiem, ja tiek ņemts pirmais ātrais kredīts bez procentu maksas. Aizņemoties naudu no radiem vai draugiem mēs uzņemamies … Continue reading Kino kredītā

Asmens (1998)

Es nezināju daudz par Asmeni, pirms noskatījos šo filmu. Es joprojām nezinu daudz ko par Asmens komiksiem, bet filma ir neatkārtojama. Cīņas māksla, zobeni un vampīri. Tik lieliski, ka bail paliek. Tas viss Asmens (1998).

Spaidermens 2 (2004)

Spaidermens 2 ir vienkārši laba filma. Pīters Parkers vairs netiek aizēnots ar to, kā Spaidermens radās un vienkārši dodas cīņā pret ļaundariem kā Spaidermens. Aina ar pasažieriem monorailā, kas aizsargā Spaidermenu aizkustina līdz asarām. Spaidermens tika iekļauts šajā sarakstā, neskatoties uz to, cik daudz man patika Villjems DaFo kā Normans Osborns vai nepatika zaļā goblina kostīms šajā filmā.

Betmens (1966)

Protams, ka Betmens filma ir samākslota, protams, ka Adams Vests nav neatkārtojams un Cēzars Romero varēja nodzīt savas ūsas, bet šī filma ir ļoti smieklīga. Vai kādreiz ir bijis labāks Pingvīns vai Ridlers, ko attiecīgi spēlē BurgesaMereda un Franks Goršins? Papildus tam, LīMerivedera ir otrā labākā Kaķsieviete aiz Džūlijas Ņumaras un pirms MišelesFeiferas. Šajā filmā, protams, var redzēt ne tikai klasisko Betmobīli, bet arī Bethopteru, Betmotociklu un Betlaivu. Mēs arī uzzinām, ka Betmens savā instrumentu jostā glabā līdzekli pret haizivīm. Šī filma jāiekļauj labāko 10 filmu sarakstā tikai vien dēļ ainas, kurā Betmens skraida pa ostu ar bumbu rokās. Betmens … Continue reading Betmens (1966)

Neona dēmons

Šī filma lēnām piesaista auditorijas uzmanību. Neona dēmona zvaigzne Ella Faninga ir jauna sieviete, kas vēlas kļūt par modeli, bet kļūst par bīstamas apmātas sieviešu grupas mērķi, kuras neapstāsies ne pie kā, lai iegūtu to, kas viņai pieder. Filmā piedalījušies arī tādi aktieri kā Kianu Rīvss, AbijaLī un Kristīna Hendriksa, kas ilgi sadarbojusies ar filmas režisoru Nikolasu Refnu. Daudzas lietas par šo filmu joprojām tiek turētas noslēpumā, bet daudzi skatītāji noteikti jau ir ieinteresēti tikai, paskatoties uz aktieriem, kas piedalās filmā. Interesants fakts attiecībā uz šiem personāžiem ir saistīts ar grāfieni Elizabeti Batoriju De Eksedu, kura tika uzskatīta par vienu … Continue reading Neona dēmons

Dzelzs vīrs (2008)

Roberts Daunijs Juniors, kas atveido nacistisku, savtīgu un paša iznīcinošu vīru ar narkotiku lietošanas problēmu, ir lieliska izvēle šīs lomas atveidošanai. Vienā filmā Dzelzs vīrs pārtapa no B saraksta varoņa, par kuru neviens, izņemot komiksu grāmatu fanus, nekad nebija dzirdējis, par patiesu kultūras ikonu, un tas ir redzams katrā rotaļu plauktā tieši blakus Spaidermenam. Tas ir visu šo filmu mērķis. Dzelzs vīrs to ne tikai paveica, bet arī piedāvā ļoti labu filmu. Vienīgais trūkums visai filmai ir noslēguma cīņas ainas starp Dzelzs vīru un Obadiju Steinu. Man liekas, ka varonim ir jācīnās pret lielāku, sliktāku viņa paša versiju, lai cīņa … Continue reading Dzelzs vīrs (2008)

Kapteinis Amerika (2011)

Man šajā filmā patika viss. Kapteinis Amerika ir laba filma. Kriss Evans bija ļoti pārliecinošs kā Kapteinis Amerika un Stīvs Rodžers. Pat sarkanais galvaskauss man šķita stilīgs. Kapteinis Amerika: Pirmais atriebējs ir lieliska filma, kas labi pelnījusi otro vietu. Ir tikai viena filma, kas to varēja pārspēt.

Supermens (1978)

Tas būs īstais. Pārākais pār visiem. Tā, iespējams, nav pati pirmā supervaroņu filma, bet tā noteikti ir pirmā filma, kas ienāk prātā, domājot par supervaroņu filmām. Ja Kriss Evans bija pārliecinošs Stīvs Rodžers / Kapteiņa Amerikas lomā, Kristofers Rīvs ir Supermens un tajā pašā laikā lieliski atveido Klārku Kentu. Citi ir spēlējuši šo lomu pirms un pēc Rīva, bet nevienam tas nav izdevies pārliecinošāk. Kristofers Rīvs patiešām lika man ticēt, ka, ja kāds varētu lidot, tas būtu viņš. Vairāk info

Supermens II (1980)

Supermens II (1980) filmas piecpadsmit minūtes, iespējams, ir labākā supervaroņu filma, kāda kādreiz uzņemta. Cīņa, kurā Supermens cīnās pret Ģenerāli Zodu, Ursu un Nonu pār pilsētai joprojām ir nepārspējama līdz pat šai dienai. Ja tikai Ričardam Doneram būtu atļauts pabeigt filmu. Skatītājiem tiktu pataupītas daudzas samākslotas ainas (samākslotas sliktā ziņā nekā Betmena filmā), ko pievienojis Ričards Lesters. Celofāna “S”; teleportējošikriptonieši cietumā un neaptveramais “super-skūpsts” (it kā Supermenam tā jau nebūtu pietiekami daudz spēju, kādam likās, ka būtu labi pievienot vēl dažas) diemžēl liek man paturēt šo filmu ārpus labāko piecinieka.

Ragana

Šī noteikti ir viena no līderēm drūmo šausmu filmu kategorijā. Ar tās visaptverošo melanholiju un tumšo attēlojumu, tā noteikti ir viena no labākajām šausmu filmām. Pēc tam, kad lauksaimnieka ģimene ir spiesta pamest ciematu, kurā viņi dzīvo, ģimene ir spiesta dzīvot izolētā zemnieku saimniecībā pie meža. Bet spriedzei palielinoties pēc jaunākā bērna pazušanas, ģimenes locekļi sāk viens otru turēt aizdomās. Pēc tam, kad jaunākie brāļi un māsas viņu apvaino burvestībās, māte sāk domāt par Tomasonu ticību Dievam un Velnam. Šī filma liks skatītājiem izmisumā kliegt skatoties kā, lēni sagrūstot cerībām, filmas stāsts lēnām virzās pretī tā sabrukumam. Bērnu aktieri, šķiet, … Continue reading Ragana